SEEDSEEDSEED
Destek Hattı
E-Posta Adresimiz
Çankaya- Ankara
SEEDSEEDSEED

Merve ÖZER

SEED

Merve ÖZER

1994 Ankara doğumlu olan Merve Özer ilköğretimi Ahmet Vefik Paşa ilkokulunda tamamlamıştır.2009-2013 yılları arasında Ayrancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Bilişim teknolojileri alanında öğrenim görmüştür. Bilişim teknolojilerine tutkusu ve arzusu ile Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümünü kazanıp, 2013-2017 yıllarında lisans eğitimini tamamlamıştır. 2018 yılından itibaren Doku Okulları’nda Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. 2018-2019 eğitim yılında Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Çankaya Modern Teknolojiler Buluşması’nda danışmanlık yaptığı dört proje sergilenmiştir.

2019 yılında 13. TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri’nde danışmanlık yaptığı öğrenciler Teknoloji Tasarım alanında Ankara bölge finalisti olmuştur. Pegasus ve Toplum Gönüllüleri Vakfı tarafından desteklenen “Doğa için kodla” projesinin yürütücülüğünü yapmıştır. Doğa için kodla projesi kapsamında İzmir Menemen ilçesindeki köy okulu öğrencilerini kodlama ile tanıştırmıştır. 2018 yılında Tübitak 4005 öğretmen eğitimleri ve Bahçeşehir Üniversitesi tarafından düzenlenen VR Öğreniyoruz yarışmasında birinci olmuştur. 2019-2020 yılı Microsoft Yenilikçi Uzman Öğretmen seçilmiştir. Doku okullarındaki görevine devam etmektedir.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.