SEEDSEEDSEED
Destek Hattı
E-Posta Adresimiz
Çankaya- Ankara
SEEDSEEDSEED

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Sürdürülebilir Eğitim ve Enformasyon Derneği (SEED), ülkemiz eğitim sistemine katkı sağlamak, bilimsel çalışmalar yapmak, eğitim materyalleri oluşturmak amacıyla bir grup öğretmen ve akademisyen tarafından kurulmuştur. Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma hedeflerini referans alarak, MEB 2023 Vizyon belgesi ilkeleri doğrultusunda, bilimsel derinliği olan çalışmalar yapmak ve ürünler ortaya koymak üzere kurulmuş bir derneğiz.

Ne Yapıyoruz?

Evrensel ve yerel gündemi yakından takip ederek, güncel alanyazın taraması da yapmak suretiyle eğitim ve sosyal alanlardaki ihtiyaçları belirleyip, öğretmen adayları, öğretmenler, anne babalar ve eğitim yöneticilerine yönelik içerikler üretip, çözüm önerileri oluşturuyoruz.

İletişime Geç

Nasıl Yapıyoruz?

Sürdürülebilir Eğitim ve Enformasyon Derneği (SEED), her biri kendi alanında uzmanlaşmış lisansüstü dereceli öğretmenler, lisansüstü öğrencileri ve akademisyenlerden oluşmuş bir takımdır.

• Öncelikler bilimsel kriterlerle ihtiyaçları belirliyoruz, problemleri tanımlıyoruz.

• Bu ihtiyaç ve problemler doğrultusunda beyin fırtınası yapıyor ve en ideal çözüm önerilerini ortaya çıkarıyoruz.

•  Uygulamaların kullanıcılara doğru metotla ulaşması konusunda durum tespiti yapıyoruz.

• Bu çözüm önerileri doğrultusunda kullanıcılara yüz-yüze, canlı yayın veya uzaktan eğitim yoluyla önerilerimizi iletiyoruz.

• Yapılan eğitimler sonucunda kullanıcılardan geri dönütler toplamak yoluyla çalışmanın etkinliğini değerlendiriyoruz.

• Ortaya çıkan çalışmaları ve ürünleri NOVARGE Uzaktan Eğitim Merkezi ile kullanıcılara ulaştırıyoruz.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.