SEEDSEEDSEED
Destek Hattı
E-Posta Adresimiz
Çankaya- Ankara
SEEDSEEDSEED

AR-GE ve PROJELER DİREKTÖRÜMÜZ SELÇUK ARSLAN MICROSOFT EDU DAY’DE SUNUMUNU GERÇEKLEŞTİRD

AR-GE ve PROJELER DİREKTÖRÜMÜZ SELÇUK ARSLAN MICROSOFT EDU DAY’DE SUNUMUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

Microsoft Türkiye, 14 Ekim 2019’da Ankara JW Marriot Otel’de Edu Day etkinliği düzenledi.
Türkiye’nin her yerinden eğitim kurumu yöneticileri ve öğretmenlere yönelik gerçekleşen etkinlikte, K12 düzeyindeki kurumların dijital dönüşüm yol haritası oluşturması için dünyadan örnek programlar, okulların ihtiyacına özel eğitim çözüm örnekleri, bilimsel araştırma verileri ve başarılı dönüşüm modelleri ele alındı.
Microsoft Türkiye Kamu Sektörü ve Kamu Yatırımlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dr. R. Erdem Erkul, Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Anıl Yılmaz, Microsoft Dünya örnek okul programı ve okul idarecileri hedef kitlesinden sorumlu Dina Ghobashy, Microsoft iş birliğiyle kız öğrencilerde Minecraft ile STEM’i yaygınlaştıran projesiyle Avrupa STEM ödülüne layık görülen Microsoft Yenilikçi Uzman Eğitmen ve Derneğimizin Kurucu Üyelerinden, Ar-Ge ve Projeler Direktörümüz Selçuk Yusuf Arslan da katıldı. Arslan sunumunda teknolojinin eğitime entegrasyonuna yönelik çalışmalarından bahsetti. Etkinliğe derneğimiz yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.