SEEDSEEDSEED
Destek Hattı
E-Posta Adresimiz
Çankaya- Ankara
SEEDSEEDSEED

Merve ADIGÜZEL

SEED

Merve ADIGÜZEL

1993 yılında İstanbul’da doğan Merve ADIGÜZEL İlköğretim eğitimini İstanbul Ataşehir’de bulunan Rabia Leman Eruysal ilkokulunda tamamlamıştır. 2011 yılında Açık Öğretim Lisesi’nden mezun olduktan sonra 2012 yılında Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Biyoloji Öğretmenliği bölümünü kazanmıştır. 2017 yılında Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi bölüm birincisi ve Biyoloji Eğitimi Anabilim Dalı birincisi olarak mezun olmuştur. Lisans eğitimi sürecinde Doğa ve Çevre Topluluğu başkanlığı görevini üstlenmiştir.

Ayrıca 2015 2017 ve 2018 yıllarında dört ayrı Tübitak Bilim Şenlikleri Projelerinde Atölye lideri olarak görev almıştır. 2016 yılında Güney Kore’de Korece dil eğitimine giderek katıldığı kurs programını dereceyle tamamlamıştır. 2016-2018 yıllarında Özel Eğitim Kurumlarında Biyoloji Öğretmeni olarak görev yapmıştır. 2017 yılında Gazi Üniversitesi Biyoloji Eğitimi Bölümünde Yüksek Lisans Eğitimine başlamıştır. Yüksek Lisans Eğitimini ‘Biyoloji Öğretmen Adaylarının Kavram Yanılgılarının Belirlenmesi Ve Giderilmesi Üzerine Bir Eylem Araştırması’ başlıklı çalışması ile 2019 yılında tamamlamıştır. Eğitim hayatına Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde Doktora aşamasında devam etmektedir. 2018 yılından beri Gazi Üniversitesi Biyoloji Eğitimi Laboratuvarlarında yardımcı asistan olarak çalışmaktadır.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.