SEEDSEEDSEED
Destek Hattı
E-Posta Adresimiz
Çankaya- Ankara
SEEDSEEDSEED

Gökşen ÜÇÜNCÜ

SEED

Gökşen ÜÇÜNCÜ

2003 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Gazi Eğitim Fakültesinde Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünü 2007 yılında onur ödülü alarak bitirdi. 2010 yılında Gazi Eğitim Bilimleri Enstitüsünden Doğa Eğitimi üzerine yapmış olduğu yüksek lisans çalışmasını TUBİTAK bursiyeri olarak tamamlayarak mezun oldu. 2010 yılında Milli Eğitim Bakanlığında Fen Bilgisi Öğretmeni olarak çalışmaya başladı. 2015-2019 yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünde araştırma ve geliştirme çalışmaları içinde yer alarak görev yaptı.

Öğretmenlik mesleğine gönül veren Gökşen ÜÇÜNCÜ 2017 yılında temel eğitimde fen öğretimi üzerine beyin temelli öğrenme modelini çalışarak Marmara Eğitim Bilimleri Enstitüsünden mezun olarak Doktor ünvanını aldı. Doğa eğitimi, etkinlik geliştirme, öğrenme ortam tasarımları üzerine ulusal ve uluslar arası dergilerde makaleleri ülkemizde ve yurtdışında düzenlenen kongrelerde pek çok sözlü bildirisi olan Gökşen ÜÇÜNCÜ 2015, 2016, 2017 yıllarında görev yaptığı okulda TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı yürütücülüğü, 2018 yılında TUBİTAK 4004 Doğa ve Bilim Kampı projesi yürütücülüğünü, 2018 yılında Kastamonu TUBİTAK 4007 Bilim Şenliği programında Atölye liderliği üstlenmiştir. Bunların dışında, Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde hizmet içi öğretmen eğitimlerinde eğitmen olarak görev almıştır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve bir kız annesidir. Öğrencilerde düşünme becerilerinin gelişimi için, beyin dostu öğrenme ortamları ve beyin dostu etkinlik geliştirme ile temel eğitimde doğa eğitimi üzerine çalışmaya devam etmektedir.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.