SEEDSEEDSEED
Destek Hattı
E-Posta Adresimiz
Çankaya- Ankara
SEEDSEEDSEED

Cemil KARAGÖZ

SEED

Cemil KARAGÖZ

Karagöz C. Mersin’in Mut ilçesinde doğmuştur. İlk, Orta ve Lise Eğitimini Mut’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini, Gazi Üniversitesi  Gazi Eğitim Fakültesi Fen Bilimleri Öğretmenliğinde, Yüksek Lisans Eğitimini, Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde tamamlamıştır.

Çalışma hayatının ilk 4 yılında Feza Gürsey  Bilim Merkezinde Bilimsel Rehber olarak görev yapmıştır. 2002 yılından itibaren ise çeşitli dershanelerde öğretmenlik ve ulusal yayınevlerinde yazarlık çalışmalarına başlamıştır. 2007-2009 yılları arasında ulusal bir yayınevinde yayın yönetmeni olarak çalışmıştır.

2009 yılından itibaren Cevizlidere Gelişim Eğitim Kurumu, Mutlukent Çocuk Akademisi, Pozitif Araştırmalar ve Gelişim Enstitüsü (PAGE), Early English Çankaya Temsilciliği ve son olarak da Doku Okullarının kuruculuğunu yapmıştır. Çalıştığı veya Kuruculuğunu yaptığı kurumlarda her daim öğrencilerin bireysel özelliklerine saygı duyulması ve onlara güvenilmesi gerektiği hususlarını önemsemiş , bu doğrultuda, gözetmensiz yazılı ve deneme, defter serbest deneme vb. ölçme uygulamalarını hayata geçirmiştir.

Farklı yayın evlerinden basılan ilkokul ve ortaokul düzeyinde 20’nin üzerinde Fen Bilgisi ders kitabı yazmıştır. Merkezi sınavlara hazırlık süreçlerinin püf noktalarını içeren birçok makalesi ulusal haber ajanslarında yayınlanmıştır. Çalışma hayatına Doku Okulları’nda Kurucu Müdür , eğitim hayatına ise Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde Doktora çalışmalarıyla devam etmektedir.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.